Współpraca

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy - zarówno stałej, jak i jednorazowej, z wydawcami i autorami zarówno książkowymi, jak i planszówkowymi. Obecne statystyki bloga to ok. 8-10 tys. odsłon miesięcznie, w tym 2,5-3 tys. unikalnych użytkowników - statystyki do wglądu dla osób zainteresowanych współpracą.

W przypadku literatury chętnie podejmę się zrecenzowania dowolnej pozycji, która nie będzie klasycznym romansem bądź erotykiem - po wszystkie inne gatunki sięgnę z przyjemnością, przy czym najczęściej czytam powieści fantastyczne, obyczajowe, oraz literaturę podróżniczą i przyrodniczą. Na recenzję potrzebuję zwykle 2-3 tygodni, a teksty tworzę zawsze w zgodzie z własnym sumieniem. Korzystam z czytnika, jednak preferuję wydania papierowe. Recenzje publikuję również na Lubimy Czytać.

W przypadku gier bez prądu najchętniej podejmę się recenzji gier do poziomu średnio-ciężkiego włącznie (poziom ciężkości do ~3.7 wg skali BGG), jednak jestem otwarta również na inne propozycje. Na rzetelną recenzję nowej planszówki/karcianki potrzebuję zwykle minimum 3 tygodni -  w tym czasie analizuję tytuł w różnych grupach docelowych i pod kątem różnej liczby graczy.


Kontakt: 

gry.w.bibliotece@gmail.com

Profile społecznościowe: Współpracuję / współpracowałam z:
Dziękuję za zaufanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz