sobota, 25 listopada 2017

Wyniki motylowego konkursu


Nadszedł czas rozwiązania pierwszego konkursu na Grach w Bibliotece! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zapraszam do śledzenia dalszych konkursów na blogu, bo dopiero się rozkręcam ;) Nie spodziewałam się, że rozstrzygnięcie tej zabawy okaże się tak skomplikowanym zadaniem - wszystkie Wasze odpowiedzi niezwykle mnie ujęły i najchętniej każdemu przyznałabym nagrodę. Nie było to jednak możliwe... Sprawdźcie, do kogo tym razem polecą motyle!

Uff... to do rzeczy:

Trzy nagrodzone wypowiedzi to:

Miejsce 1Izabela Wyszomirska - bo z książkami się nie dyskutuje!
Moje książki jak tylko zobaczyły te cudne motylki zaczęły krzyczeć z półki: chcę taką, chcę taką! Nie mam więc wyboru i muszę przekazać ich prośbę. A swoją drogą, taki motylek jak tak wetknie swój nos między kartki, sam różnych historii się naczyta. A miałby u mnie w czym wybierać. :)
  
Miejsce 2 - Gaja Czyta - motyle pojadą jako antydepresanty (mam nadzieję, że pomogą!):
Mieszkam w Trójmieście i muszę się pożalić, że dopadła nas dzisiaj zima. Najpierw sypał śnieg i powiem szczerze, że to bym jeszcze jakoś przełknęła, ale oczywiście temperatura na plusie sprawiła, że wszystko zmieniło się w rozmiękłe błoto. Słońca nie widziałam już od trzech dni, więc taki zestaw nieźle działa na psychikę... A gdy pomyślę, ile zostało do wiosny, to już w ogóle odechciewa się żyć! Dobrze, że chociaż powieści potrafią zabrać mnie w bardziej sprzyjający klimat... Tak sobie myślę, że taki motyl, przycupnięty na krawędzi książki, pomógłby mi jakoś przetrwać tę paskudną, depresyjną pogodę. Taki kawałek wiosny, przypominający, że nie zawsze będę wychodzić do pracy i z niej wracać po ciemku! :)

Miejsce 3Księgozbiór Kasiny - bo też lubiłam długie historie jako dziecko:
Cześć, a ja jednego z motylków dałabym mojej Córze - ma 6 lat i właśnie od mniej więcej roku zaczęła swoją przygodę z nauką czytania. Ja zachęcam ją do czytania takich króciutkich książeczek, które możemy przeczytać całe "na raz", ale ona woli jednak takie, gdzie tekstu jest więcej. Ale wtedy siłą rzeczy jesteśmy w stanie przeczytać jedną, dwie strony. Więc zakładka na pewno będzie używana:)

Gratuluję i dziękuję Wam za uśmiech, który wywołałyście u mnie swoimi zgłoszeniami :)

Zgodnie z regulaminem, zwycięzcy mają teraz czas do 30 listopada, aby na adres gry.w.bibliotece[at]gmail.com przysłać swoje dane do wysyłki (poczta polska). W tytule podajcie proszę informację, że mail dotyczy konkursu. Motyle zostaną wysłane listem poleconym. 
Uwaga: w mailu możecie podać swoje preferencje kolorystyczne; postaram się do nich dostosować, jeśli będzie to możliwe. Przypominam jednak, że zgodnie z regulaminem  mogą też do Was dotrzeć losowe motylki :)

W przypadku braku kontaktu zastrzegam sobie prawo do wyłonienia kolejnego zwycięzcy (a mam z czego wybierać! ;)). 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom - byliście cudowni :) Miejcie oczy otwarte - to jeszcze nie koniec konkursów na ten rok... Czeka na Was jeszcze książka oraz inne zakładki. Szczegóły już wkrótce!

2 komentarze:

  1. O jejku, dziękuję bardzo! Cieszę się, że udało mi się wywołać na twojej twarzy uśmiech, którego nigdy dość. Gratulacje dla pozostałych wyróżnionych! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ się cieszę:) dziękuję za wyróżnienie:) No to moja Emilka będzie miała fajną niespodziankę! (dane wysłałam juz mailem)

    OdpowiedzUsuń