czwartek, 7 marca 2019

Konkurs! Wygraj grę Manhattan i komiks paragrafowy Piraci :)


Ahoj! Czy mamy na pokładzie jakichś fanów piratów, planszówek, komiksów albo budowania miasta? Jeśli tak, to uwaga: macie niezwykłą szansę na wygranie wyjątkowego pakietu, składającego się z rewelacyjnej gry Manhattan (zwycięzca Spiel des Jahres!) i komiksu paragrafowego Piraci. Klątwa Wyspy Shukanet

Aby ten rewelacyjny zestaw trafił w Wasze ręce, musicie zmierzyć się z poniższym zadaniem...
Zadanie konkursowe:

Poniżej znajdziecie kartę (ze świetnej gry Kaleidos), na której znajduje się... dużo wszystkiego. Aby Manhattan i Piraci trafili w Wasze ręce, musicie:

1. wypisać z obrazka wszystkie obiekty, których nazwy zaczynają się na literę P (jak "pirat", oczywiście!);
2. przesłać tę listę na adres gry.w.bibliotece[at]gmail.com... 
3. ...do dnia 24 marca do godz. 24:00.

Zwycięzcą zostanie osoba, która wskaże najwięcej obiektów na literę P. W przypadku remisu wygrywa osoba, która prześle swoją odpowiedź szybciej.

Ogłoszenie wyników nastąpi między 24 i 31 marca. Proszę śledzić fanpage i bloga!

Regulamin:


1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga gry-w-bibliotece.blogspot.com
2. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby spełniające warunki zgłoszenia.
3. Nagrodą w konkursie jest jeden zestaw, składający się z: 1 gry Manhattan oraz 1 komiksu paragrafowego Piraci. Klątwa wyspy Shukanet.
4. Zwycięzca zostanie wybrany przez organizatorkę konkursu na podstawie udzielonej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5. Rozwiązanie zadania konkursowego należy przesłać na maila gry.w.bibliotece[at]gmail.com.
6. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo FoxGames.
7. Koszt jednorazowej wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu.
8. Wysyłka nagrody jest możliwa wyłącznie na terenie Polski; osoby biorące udział w konkursie muszą posiadać polski adres korespondencyjny.
9. Konkurs trwa od 7.03. do 21.03.2019 roku do godziny 24:00.
10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w formie nowego postu na stronie bloga gry-w-bibliotece.blogspot.com oraz na fanpage'u bloga na facebooku do 31.03.2019 roku, zaś zwycięzca zostanie poinformowany dodatkowo drogą mailową w odpowiedzi na swojego maila zgłoszeniowego.
11. Zwycięzca zobowiązany jest do przysłania w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników i otrzymania wiadomości zwrotnej o zwycięstwie danych korespondencyjnych, na które ma zostać wysłana nagroda. W przypadku braku kontaktu w wyznaczonym terminie, organizatorka zastrzega sobie prawo do wyboru innego zwycięzcy.
12. Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji konkursu, a w przypadku zwycięstwa również na potrzeby jednorazowej wysyłki nagrody na terenie Polski. 
13. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.
14. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).Będę wdzięczna za przekazanie informacji o konkursie dalej na swoim blogu, na Facebooku lub Instagramie i zaproszenie do udziału znajomych. 

Będzie mi także miło, jeśli zostaniecie z Grami w Bibliotece na dłużej, obserwując bloga lub fanpage, choć nie jest to wymogiem konkursowym (ale dzięki temu nie umkną Wam kolejne konkursy ;))...


2 komentarze: